Балкони під ключ


Балкон під ключ – це комплексна послуга компанії ДОКА ПЛЮС, яка зробить з Вашого балкона або лоджії повноцінну житлову площу.

Винесення балкона – ДОКА ПЛЮС

Винесення балкона – це збільшення внутрішнього простору балкона(лоджії) за допомогою установки підвіконня, яке кріпитися на опорні зварні кронштейни
За допомогою винесення балкона можна розширити балкон від 10 до 35 сантиметрів.
Винесення рам можна зробити, як передній(фронтальною) частині, так і по усьому периметру балкона.

Вынесение балкона Суми
Вынесение балкона Суми
Вынесение балкона Суми

 

Переваги балкона з винесенням

  • Чудовий зовнішній вигляд.
  • Візуальне розширення простору
  • Можливість встановити повноцінне підвіконня 200-400 мм без втрати корисного простору
  • Розширення кухні або кімнати

 

Дах на балконі – ДОКА ПЛЮС

Якщо балкон знаходиться на останньому поверсі або, із-за конструктивних особливостей Вашого будинку відсутня верхня плита перекриття над балконом або лоджією, то за бажання склити її потрібна попередня установка даху. Без цього етапу робіт неможливо облаштувати це приміщення, щоб воно відповідало очікуванням клієнта.

Дах на балконі в м. Суми
Дах на балконі в м. Суми
Дах на балконі в м. Суми

Монтаж даху осуществляeтся одночасно з монтажем скління балкона або лоджії. Вона належним чином якісно гидроизолируется і утепляється сучасними матеріалами. Для створення надійного даху ми використовуємо матеріали які давно зарекомендавли себе, і відрізняються високою надійністю і стійкістю до різних кліматичних умов. Завдяки широкій колірній гаммі матеріалів, балкон гармонійно виглядатиме на фасаді будь-якого будинку.
 

Обшивка балкона(лоджії) – ДОКА ПЛЮС

У наш час володарі квартир з балконами і лоджіями часто замислюються про те, як надати їм гарного зовнішнього вигляду і функціональності. Правильним рішенням буде обшити балкон(лоджію) . Наша компанія пропонує для своїх клієнтів кваліфіковані послуги з обшивки балконів і лоджій.

Обшивка балкона(лоджії) - Дока Плюс
Сайдинг, профнастил Суми - Дока Плюс
Сайдинг, профнастил Суми - Дока Плюс

 

Для зовнішньої обшивки балкона або лоджії часто використовують сайдинг, профнастил або пластикову вагонку. Ці матеріали мають високу стійкість до атмосферних впливів, не схильні руйнуванням від вологи, і отличаеться термостійкістю. Вони не вимагають спеціального відходу і надають красивому і привабливому зовнішньому вигляду вашому балкону.

Завдяки широкій колірній гаммі ви зможете підібрати необхідний варіант саме для вашого балкона

 

Скління балкона(лоджії) – ДОКА ПЛЮС

Один з важливих етапів створення затишного і комфортного балкона або лоджії. Компанія ДОКА ПЛЮС пропонує скління(пластиковими рамами) з ПВХ світових лідерів REHAU, KBE, GPS, WDS, ALUPLAST, WINBAU конструкцій.

Скління балкона(лоджії) Суми - ДОКА ПЛЮС
Скління балкона(лоджії) Суми - ДОКА ПЛЮС
Скління балкона(лоджії) Суми - ДОКА ПЛЮС

Наші вікна дозволяють склити балкони і лоджії будь-якої складності і конфігурації : фігурні, кругові, з перепадом висоти і багато інших.

 

Утеплення балкона(лоджії) – ДОКА ПЛЮС

Залежно від системи скління вибираємо схему утеплення балкона або лоджії.

Утеплення балкона Суми
Утеплення балкона Суми
утепление балкона сумы

 

Утеплення балконів і лоджій можна робити різними способами, це дозволяє збільшити температуру на балконі в зимовий період, максимально наближаючи її до кімнатної.

Утеплення балкона Суми
Утеплення балкона Суми
Йдучи в ногу з часом, Компанія ДОКА ПЛЮС, для створення на балконі або лоджії комфортної температури використовує матеріали які створюють дуже ефективний тепловий захист, при цьому не зменшують внутрішньо простір приміщення, що дуже важливо для утеплення балкона або лоджії.

 

Настил підлог – ДОКА ПЛЮС

Поза сумнівом, найважливішим етапом в створенні теплого і затишного балкона або лоджії є вибір підлогового покриття. Покриття для підлоги балкона має бути теплим, комфортним і легким у відході, а також відповідати загальному стилю оформлення балкона або лоджії. Наша компанія може Вам запропонувати найпопулярніші і практичні варіанти покриття підлоги на Вашому балконі:

Плитка на балконі Суми - Дока Плюс
Ламінат на балконі Суми - Дока Плюс
Лінолеум на балконі Суми - Дока Плюс

 

Самим практичним і доступним варіантом підлогового покриття є ламінат і линолиум Вони стійкі до зносу, механічних ушкоджень, до вигорання, а також повністю безпечні для здоров’я. Наявність різноманітної колірної гамми дозволить прикрасити інтер’єр будь-якого дизайну. За такою підлогою дуже легко доглядати, а служить він дуже довго.

 

Облаштування підлоги на балконі Суми
Облаштування підлоги на балконі Суми

 

Внутрішня обробка балконів(лоджій) – ДОКА ПЛЮС

Обшивка стін і стелі пластиковою вагонкою або пластиковими панелями

Пластикові панелі
(вагонка кольорова)
Вагонка кольорова Суми
(вагонка під дерево)
Панелі кольорові
(панелі кольорові)
Пластикові панелі під дерево
(панелі під дерево)

Практичний, недорогий і найпопулярніший варіант внутрішньої обробки це ПВХ- вагонка або ПВХ-панелі, вони дуже практичні і універсальні, мають привабливий зовнішній вигляд. Пластикова вагонка довговічна, стійка до температур і не вимагає додаткових робіт по шпаклюванню і фарбуванню, оскільки є фінішним матеріалом.
 

ООбшивка балкона ПВХ вагонка Суми
Обшивка балкона ПВХ вагонка Суми

 

Обшивка стін і стелі дерев’яною вагонкою

Дерев’яна вагонка – це екологічний природний метериал, добре піддається обробці, вона міцна, жорстка, міцна. Після обшива стін і стелі дерев’яною вагонкою, потрібно розкриття лаком або фарбування.

Дерев'яна вагонка Сумим
Обшивка стін і стелі дерев'яною вагонкою Суми
okna-balkon-sumy-9-3

 

Обшивка стін і стелі вологостійким гіпсокартонному.

Гіпсокартон дуже популярний будівельний матеріал з прекрасними характеристиками. Після обшива гіпсокартонному, потрібно фінішну обробку Завдяки такій обшивці стіни балкона або лоджії можна оформити під шпалери або під фарбування, тим самим надати вашому балкону вид теплої і затишної кімнати. Найчастіше цей варіант використовується при поєднанні балкона(лоджії) з кімнатою, або оформляють балкон(лоджію) як окрему кімнату.
 

Обшивка стін і стелі гіпсокартонному Суми
Обшивка стін і стелі гіпсокартонному Суми
Обшивка стін і стелі гіпсокартонному Суми

 

У вигляді дрібних або не дуже, але часом необхідних доповнень на балкон(лоджію), можна використати спеціальні і дуже зручні сушки для білизни, настінні світильники різних кольорів, форм і розмірів, а так само вбудовувати місткі, господарського призначення, шафи і тумби, які підходитимуть під загальний декор нового балкона(лоджії).

Дивіться інші наші роботи по обробці балконів в ГАЛЕРЕЇ НАШИХ РОБІТ