Двері Steko

Дверей StekoSteko пропонує широкий вибір металопластикових дверей з профільними системами, фурнітурою українського і європейського виробництва. Склопакети Steko виготовляються з енергоефективним і мультифункціональним склом, що робить конструкцію енергоефективною(дозволяє економити на опалюванні взимку і на кондиціонуванні влітку). Металопластикові міжкімнатні і вхідні двері відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, високими теплоізолюючими властивостями і функціональністю. Вони можуть мати непрозорі вставки з термопанелі, однокамерні або двокамерні склопакети з мультифункціональним або енергозбережним склом.

Варіанти металопластикових дверей :

– балконні: один з найпоширеніших і простіших варіантів дверей. Надійно захищають приміщення від негоди. Для комплектації застосовуються поворотно-відкидні механізми, які дозволяють відкрити двері лише частково
– міжкімнатні: висока вологостійкість ПВХ дозволяє зробити міжкімнатні двері оптимальним рішенням для ванни, кухні, сауни, басейну, а широкий спектр дизайнерських рішень – із склом або без нього -даст можливість підібрати ідеальні двері для свого дому.
– вхідні: за якістю і надійності значно вище, ніж інші види дверей. Поліпшити теплоізолюючі властивості вхідних дверей можна за допомогою теплого порогу. Виндстоп запобіжить продуванню і промерзанню дверей. Двері вхідні відрізняє особлива міцність і використання посиленого армування, яке надає максимальну жорсткість конструкції. Міцна антизламна фурнітура і надійний склопакет забезпечують підвищену взоломобезпека дверей.