Екологічно чисті профілі


GREENLINE -технологія екологічно чистих пластикових вікон без свинцю

Віконні профілі, вироблювані на основі green line дуже довговічні, послідовне втілення ідеї дозволяє здійснювати стовідсоткову переробку профілю. Тобто, наші витрати на наукові розробки в майбутньому багаторазово окупляться.

Більше глянцю
Віконні профілі, зроблені на основі екологічних стабілізаторів, завжди справляють блискуче враження. Поверхні профілю відрізняє шовковий матовий блиск і гарантована якість, яка Вас радуватиме знову і знову. Цінність профілю Ви зможете оцінити і з естетичної, і з технічної точки зору.

Легше в переробці

У майбутнє – без свинцевої ноші. Заміна свинцевих стабілізаторів на CaZn істотно збільшить циклічність і багатократність служби профільних систем. Не треба ні особливих умов зберігання, ні спеціальних прийомів по сортуванню профілю при утилізації.

Краще теплоізоляція
Параметри теплоізоляції наших профільних систем дозволяють досягати рівня стандартів пасивного будинку (нового прогресивного кроку у віконному склінні).
На певному етапі свинець послужив прекрасну службу і був елементом, який робив вікна довговічними. Але немає такої речі, яку не можна було б поліпшити. Тепер місце свинцю зайняв Кальцій-цинк (CaZn). Він не просто замінює свинець. Він істотно покращує якість вікон.
За вікном вашого затишного будинку величезний світ, наповнений дивовижним створенням і яскравими фарбами живої природи.
Значок ДОКА ПЛЮС на ваших вікнах – свідоцтво вашого дбайливого відношення до усього живого.