Енергозберігаючі склопакети

Якщо ви хочете придбати вікна з максимальними тепло- і шумоізоляційними характеристиками, вам варто звернути увагу на ПВХ вікна з енергозбережним склопакетом.
Енергозберігаючий склопакет – окрім звичайного скла, включає низькоемісіонноное стекло + заповнення склопакета АРГОНОМ.
Діє за принципом теплового дзеркала – відбиває тепло в приміщення. Такий склопакет можна сміливо назвати теплозберігаючим! Низькоемісіонноное скло відрізняється від звичайного тим, що у нього є спеціальний срібний шар. Це покриття знаходиться усередині склопакета, що у свою чергу зберігає його від механічних дій.
Теплозберігаючим склопакет знижує тепловтрати більш ніж на 50% по відношенню до звичайного склопакета, при цьому світлопропускні властивості залишаються незмінними. Газ АРГОН посилює теплозберігаючи властивості. з таким склопакетом витрата електроенергії менше за рахунок того, що необхідність в додатковому опалюванні приміщення відпадає, а значить знижуються витрати на електроенергію. Енергозбережні склопакети знайшли своє масове застосування в кліматичних зонах з різкими перепадами температур, а так само в квартирах з поганим опалюванням і заміських будинках.