Наші послуги

Услуги

Послуги

Компанія "ДОКА ПЛЮС" здійснює наступні послуги:

  • - Монтаж і установка пластикових вікон, скління балконів і лоджій
  • - Продаж і установка жалюзі, рулонних штор, ролет
  • - Ремонтні роботи квартири або котеджу будь-якої складності
  • - Продаж і установка твердопаливних котлів Marten
  • - Установка систем вентиляції і кондиціонування
  • - Металеві вироби будь-якої складності і напряму
  • - Установка натяжних стель.

У нас Ви можете не лише купити віконні конструкції або іншу продукцію, але і отримати консультацію фахівців з будь-яких питань, що цікавлять, замовити доставку і установку на слушний час. На усю готову продукцію і виконані послуги надається гарантія.

Консультація

Наші професійні консультанти грамотно нададуть інформацію про продукцію компанії, її послугах і, що найважливіше, підберуть під Ваші вимоги відповідну продукцію, зроблять розрахунок її вартості і повідомлять про усіх додаткових можливостей.
Приміром, якщо Ви вирішили купити ПВХ вікно, консультант зможе підказати відповідний профіль, склопакет, фурнітуру і комплектуючі. Для цього треба усього лише подзвонити нам.

Завмер

Від виміру вікон(дверей) залежить правильна його установка і подальша експлуатація.
Співробітники компанії "ДОКА ПЛЮС" професійно зроблять вимір вікна(абсолютно безкоштовно), виготовлять і встановлять вікно за усіма стандартами якості.

Монтаж

Монтаж найвідповідальніший етап, адже від того, наскільки правильно зроблять монтаж вікна, дверей або кондиціонера, залежить його експлуатація, термін служби і, що найважливіше, комфорт у будинку. Замовити монтаж нашої продукції Ви можете в зручне для себе день і час.

Гарантія

Це питання дуже часто цікавить сучасних покупців.
Компанія "ДОКА ПЛЮС" реалізує продукцію, яка відповідають усім сучасним нормам якості. Ми проводимо гарантійне і після гарантійне обслуговування.