Металовироби

Металеві вироби

Компанія ДОКА ПЛЮС пропонує металеві вироби в м. Суми будь-якої складності : металеві двері, ворота, хвіртки, огорожі, грати, сходи і перила, козирки і навіси і багато що інше. Наша компанія має великий асортимент готової продукції, також ми пропонуємо своїм клієнта виготовлення металевих виробів під замовлення по ескізах або кресленнях замовника. Працюємо тільки з високоякісними матеріалами із застосуванням нових прогресивних технологій в області обробки металу, обробки, фарбування і доведення. Співробітники нашої компанії – це професіонали своєї справи, які зможуть виконати будь-який каприз замовника, навіть якщо це складний кований візерунок або інший нестандартний виріб.

Двері металеві броньовані
– надійний захист вашого житла від механічного і інтелектуального злому. Такі двері також мають високі показники тепло і звукоізоляції, а різноманітний дизайн прикрасить будь-який інтер’єр. Для того, щоб замовити дверям металеві Суми вам досить подзвонити в нашу компанію, увесь інший клопіт ми візьмемо на себе.

Металеві двері
Металеві двері Суми
Металеві двері
Ворота, хвіртки – який же приватний будинок або гараж обійдеться без воріт. Наші фахівці виготовлять і встановлять у вашому будинку або гаражі якісні ворота, міцні і легкі металеві хвіртки, прикрасять кованими елементами, а також за бажанням замовника встановлять електропривод. Металеві ворота в м. Суми від компанії Дока Плюс – надійна і міцна металева конструкція, яка прикрасить територію вашого двору і стане гідним захистом від зовнішнього проникнення.
Ворота металеві
Ворота ковані
Металеві ворота
Огорожі і обгороджування – металеві зварні огорожі найпоширеніший вид обгороджування, особливо у поєднанні з цегляними огорожами. Основні переваги металевих огорож :

  • міцна і довговічна конструкція;
  • надійний захист від проникнення;
  • при належному відході не піддаються дії корозії та ін. видам руйнування;
  • можливість надання будь-якої форми металу;
  • широка колірна палітра і необмежені можливості дизайнерського оформлення.

Гармонійний ансамбль вашого двору доповнить огорожу в єдиному стилі з хвірткою і воротами.
Компанія “Дока Плюс” пропонує виготовлення і установку металевих огорож на будь-який смак в м. Суми. Ви можете вибрати як стандартні моделі огорож з нашого каталогу, так і замовити індивідуальний варіант по ваших ескізах, з найсміливішими елементами художнього кування. Ціна металевої огорожі Торби залежить від матеріалу і типу виробу : найдоступнішою є металева огорожа з профнастила. Завдяки своїй низькій вартості огорожі з профнастила отримали широке поширення, особливо часто їх застосовують для обгороджування території підприємств.

Металеві огорожі
Металеві огорожі
Металеві огорожі