Металопластикові вікна Rehau Synego

Нові вікна SYNEGO - ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції в порівнянні із звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете істотно скоротити витрати на опалювання, зате підвищити вартість свого житла - сьогодні, завтра і в майбутньому .
Старі вікна - джерело найбільших тепловтрат у будинку. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застаріли. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете істотно скоротити енерговитрати.
REHAU SYNEGO Суми
REHAU SYNEGO - нова профільна система, що дозволяє виготовляти вікна на 50% тепліше за звичайних. Профіль REHAU SYNEGO являє собою 7-ми камерну систему підвищеної термоізоляції, коефіцієнт опору теплопередачі якої складає 1,0 м2°C/Вт. У поєднанні з теплим енергоефективним склопакетом коефіцієнт опору теплопередачі конструкції складе до 1,51 м2°C/Вт. Профільна система REHAU SYNEGO має підвищений клас захисту від злому - клас WK - 3(A).

Переваги вікон REHAU SYNEGO

  • Дуже високий рівень теплоізоляції - профіль REHAU SYNEGO значно скоротить ваші витрати на опалювання і кондиціонування.
  • Звукоізоляція(до 46 дБ) багаторазово скорочує рівень шуму.
  • Система ущільнювача захистить вас від протягів і вогкості, а також забезпечить оптимальний притвор, щоб Ви могли відкривати і закривати вікна без додаткових зусиль.
  • Завдяки спеціальній рецептурі ПВХ і новому вдосконаленому методу виготовлення поверхня профілю ще гладша. Тепер бруд не затримується на поверхні профілю і Ваші вікна щодня сяють як нові.
  • Численні елементи декору і колірні рішення відкриють перед Вами широкі архітектурні можливості і Ви зможете створити вікно Вашої мрії.

Технічні характеристики вікон REHAU SYNEGO

Конструктивна глибина80 мм
Кількість камеррама 7 камер, стулка 6 камер
Максимальна товщина склопакетадо 51 мм
Коефіцієнт теплопередачі *з ущільненням притвору(SYNEGO AD) : Uf = 1,0 Вт / м ² K
з середнім ущільненням(SYNEGO MD) : Uf = 0,94 Вт / м ² K
Коефіцієнт опору теплопередачі **з ущільненням притвору(SYNEGO AD) : Rf = 1,0 м²K / Вт
з середнім ущільненням(SYNEGO MD) : Rf = 1,06 м²K / Вт
Звукоізоляціядо Rw, P = 46 дБ
Взломобезопасностьдо класу RC3
Повітропроникністьклас 4 згідно EN 12207
Водонепроникністьклас 9А згідно EN 12208
Ущільнення притворуRAU - PREN 2(AD) / 3(MD)