Вікна Aluplast

Пластикові вікна Aluplast
 
Сьогодні торгова марка aluplast® займає третє місце на загальноєвропейському рівні і п’яте місце у світі. Нині в компанії aluplast зайняті 1400 співробітників. Мережу виробництв і збуту aluplast включає 22 компанії, обслуговуючих більше 1600 клієнтів в різних країнах світу. Обсяг виробництва промислової групи aluplast складає приблизно 150 000 тонн ПВХ в рік, а це більше 12 мільйонів вікон. Тільки у Німеччині в містах Карлсруэ і Эттлинген розташовані близько 60 ліній екструзій.
Компанія Aluplast прекрасно знає потреби своїх клієнтів і тому пропонує ряд профільних систем “На усі випадки життя”.
Ми здійснюємо установку пластикових вікон, наступних профільних систем :
 

IDEAL 2000

Цю систему часто називають класичною в сімействі профільних систем aluplast®. Вона включає багато різних системних варіантів, наприклад, зі зміщеною або напівзміщеною поверхнею, з округлими лініями і равноповерхностными стулками. Ширина профілів системи складає 60 мм

IDEAL 4000

Висока якість вікон створених на основі профільної системи IDEAL 4000® дозволяє фірмі aluplast встановлювати нові критерії. Чудові технічні характеристики – 5 камер і 70 мм монтажна ширина – виконання є гарантією оптимальної теплоізоляції і благодатної тиші у вашому будинку. А досягнення сучасних віконних технологій у сфері взломостойкости надійно захистять ваше житло від “непрошених гостей”.

IDEAL 5000

Ця розробка, запропонована австрійською дочірньою фірмою, стала і в Австрії, і в Німеччині найпопулярнішим продуктом. Профілі, що мають ширину 70 мм і білі середні ущільнення стулки – гарантує прекрасну звуко- і теплоізоляцію.

IDEAL 7000

У системі IDEAL 7000®, що поєднує в собі переваги як добре відомої системи IDEAL 4000®, так і профільної системи IDEAL 6000®, що відмінно зарекомендувала себе, з середнім ущільненням при однаковій монтажній ширині, втілені найсучасніші технічні досягнення, що дозволяють забезпечити найвищий комфорт у Вашому будинку без компромісів. Концепція сумісності систем IDEAL показує, як можна понизити витрати, а також витрати на складування, що йде на користь і кінцевому споживачеві. ПВХ профіль від компанії aluplast – гарантія індивідуальності і надійності як невеликого котеджу так і великого архітектурного комплексу.

IDEAL 8000

Унікальна энергосберигающая конструкція, що дозволяє забезпечити максимальну тепло, – і звукоізоляцію, захист від продувань і значною мірою заощадити на комунальних платежах. Міцність рами сприяє застосуванню профілю в самих трудомістких умовах. Завдяки системі IDEAL 8000® Ви зможете насолоджуватися приємним теплом Вашого будинку у будь-яку пору року. IDEAL 8000® один з найкращих ПВХ профілів, представлених на світовому ринку.

ENERGETO

Система energeto® виконана на базі системи IDEAL 4000®. Вона має 70 мм монтажну ширину, що дозволяє досягти коефіцієнта теплопровідності рівного 1,1 Вт/м²До без використання спеціальних, термічно розділених підсилювачів і піни. Такий результат став можливий завдяки комбінації двох інноваційних технологій компанії aluplast®: “bonding inside” – спеціальна стулка, що дозволяє використати технологію вклеювання склопакета, і “powerdur inside” – нова рама, з інтегрованим в неї армуючим термопластиком Ultradur® High Speed, розробленим компанією BASF спеціально для компанії aluplast, в якості заміни звичайного сталевого підсилювача.