Вікна WDS

Пластикові вікна WDS Суми

Компанія Дока Плюс пропонує широкий асортимент продукції WDS. У нас Ви зможете підібрати вікно, яке відповідатиме усім вашим потребам від найбільш енергоефективного WDS 8 SERIES до найбільш доступного за ціною WDS 400. Вікна WDS виготовляються з високоякісного ПВХ зі вбудованим TPV ущільнювачем, а також комплектується надійним армуванням, що забезпечує високу міцність усієї конструкції і упевнений опір тиску вітру. Ці вікна також прекрасно справляються з шумом і відмінно утримують тепло в приміщенні, що забезпечує комфорт і затишок у будь-яку пору року.
Ми здійснюємо установку пластикових вікон WDS, наступних профільних систем :

WDS 8 SERIES

Вікна і двері, виготовлені з профілю WDS 8 SERIES, забезпечують чудову теплоізоляцію для збереження комфорту у вашому будинку у будь-яку погоду. Ця система була спроектована, передусім, для енергозбереження. Вікна WDS 8 SERIES зберігають в 2,5 раза більше тепла в порівнянні з вікнами з трикамерного профілю в стандартній комплектації, завдяки чому у будинку взимку тепло, а влітку – прохолодно.

WDS 7 SERIES

Енергоефективність і шумоізоляція лежать в основі розробки системи WDS 7 SERIES. Нам вдалося створити ідеальну конструкцію для збереження тепла і комфорту у будинку. Завдяки тому, що система WDS 7 SERIES спроєктована по формулі 70\40\6, з новим вікном ви отримаєте теплоізоляцію вищого рівня і надійний захист від промерзання.

WDS 500

Система WDS 500 була створена як оптимальне рішення в сегменті п’ятикамерних систем за доступною ціною. Вікна з цієї системи забезпечують істотне зниження витрат на скління при великому будівництві, особливо при реалізації масштабних проєктів.

WDS 400

Якщо Ви хочете придбати якісні вікна і двері за доступною ціною, тоді профільна система WDS 400 – ідеальний вибір для вас. Віконна система WDS 400 розроблена для людей, які віддають перевагу простоті класичного вікна. Вікна WDS 400 зручні в експлуатації і не вимагають додаткового відходу. Підходять для установки в різних приміщеннях і виглядають незвично і стильно в ламінації під дерево.

WDS Двері

Стиль, комфорт і безпека вашого будинку.