Жалюзі та ролети

Жалюзі Суми
Жалюзі -(фр. Jalousie, в пер. означає - "ревнощі") - це вид віконних штор, основна функція яких є захист від сонячного світла, а так само декоративна функція.
Принцип роботи жалюзі ґрунтований на планках, що обертаються, які змінюють своє положення від відкритого до повністю закритого.
Механізм жалюзі також дозволяє повністю згортати усі ламелі і відкривати певну частину вікна або усе вікно при необхідності.
У звичайних класичних системах жалюзі за повороти планок відповідає тростина, а за рух планок і їх фіксація забезпечується за допомогою ланцюжка або шнура. У сучасніших системах типу Venus ланцюжок управляє і поворотом пластин і їх рухом. Пластини жалюзі можуть виготовлятися з алюмінію, пластика, дерева або тканини.
Жалюзі з алюмінієвими пластинами найбільш практичні, колірна гамма їх дуже велика, що робить їх універсальними.
Дерев'яні жалюзі створять неповторний інтер'єр, але і ціна їх вища в порівнянні з іншими видами. Що там не кажи, а на сьогодні жалюзі - це незамінний атрибут будь-якої квартири і вже точно будь-якого офісу.

Компанія "Дока Плюс" пропонує наступні види жалюзі і тканинних ролет (рулонних штор) в Сумах:

Вертикальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Жалюзі Венус

Рулонні штори день-ніч

Тканинні ролети (рулонні штори)

Захисні ролети (рольставні)

Римські штори

Якісні жалюзі, захисні ролети, жалюзі Венус(Venus), тканинні ролети(рулонні штори) в м. Суми. Ви можете купити або замовити в компанії Дока Плюс прямо зараз.