Захисні ролеті (рольставні)

Захисні ролети (рольставні) – це сучасні захисні системи, які захищають не лише вікна, але і будинок в цілому. Міцні алюмінієві або сталеві, заповнені поліуретаном ламелі надійно захистять вікна і двері вашого приміщення від сторонніх поглядів, ушкодження або проникнення всередину, а також забезпечать якісну шумо- і теплоізоляцію.

Захисні ролети у Сумах
Захисні ролети у Сумах
Захисні ролети в Сумах
Захисні ролети в Сумах – краща на сьогодні альтернатива металевим гратам. Конструкція даних ролет є валом, на які намотуються горизонтальні ламелі. Вал розташований в захисному коробі, який кріпитися над віконним або дверним отвором.

Ламелі рольставен бувають двох видів:

lameli_1
Наповнені поліуретаном
lameli_2
Екструдовані
Ламелі з наповнювачем краще захищають від шуму і затримують більше тепла в приміщенні, а екструдовані мають підвищену міцність.

Привід для управління захисними рольставнямі буває ручний і автоматичний за допомогою електродвигуна. Управління захисними ролетами з автоматичним приводом робиться за допомогою кнопки або дистанційно за допомогою пульта, що дуже зручно, особливо якщо рольставні використовуються як гаражні ворота.

Захисні ролети з ручним керуванням
Захисні ролети з пультом
Автоматичні ворота

Спеціальні зміцнені ламелі, які використовуються для рулонних гаражних воріт, надійно захистять ваше авто і гараж від проникнення. Купити рулонні гаражні ворота в Сумах можна в різних колірних рішеннях, щоб вони гармонійно вписалися у ваш двір або фасад вашої будівлі.

Широка популярність захисних ролет обумовлена наявністю наступних унікальних властивостей :

  • міцна конструкція
  • відмінний зовнішній вигляд
  • можливість підібрати практично будь-який колір
  • зручність в експлуатації
  • тепло – і шумоізоляція
  • універсальність кріплення і монтажу

Дивіться наші роботи по установці захисних ролет в ГАЛЕРЕЇ НАШИХ РОБІТ

Рольставні від компанії Дока Плюс – кращий вибір для забезпечення безпеки і затишку вашого житла, офісу або магазину.